YAPISAL KABLOLAMA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Hakkımızda

Simkar;  1997  yılında Yapısal Kablolama ve Veri İletişim Teknolojileri sektörüne Ürün sağlamak amacıyla kurulmuştur. 1991 yılında Kurulmuş olan Bekiroğlu Teknolojik Sistemler Ltd. Şti. ise yapısal kablolama veri iletişim altyapı sistemleri ve ofis otomasyonu konularına projelendirme, uygulama, bakım ve teknik servis hizmetleri vermiştir. 2005 yılından itibaren Bekiroğlu ve Simkar güçlerini birleştirerek Simkar çatısı altında Proje çözümü ve ürün dağıtım hizmetlerini  vermeye devam etmektedir. 


Simkar; 2009 Yılından itibaren yeni bir birim olarak sarf malzemesi  ithalatına ve satışına başlamıştır. Simkar ithal ettiği kablolama markası SUR-LINK’in dağıtıcılığını, Dünyada ve Türkiye’de önde gelen kablolama  markaları HCS, AMP, AVAYA Kanal sistemlerinde LEGRAND, PKS, MUTLUSAN İmalatçısı olduğumuz SİMKAR  19” Rack kabinlerin ihracatı aktif ürünlerde  CISCO, 3COM, HP, ATEN  markalarıyla satış ve proje uygulamalarıyla hizmetlerine devam etmektedir. 


Simkar olarak  müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünlerin genel standartlara uyumluluğu, kullanım şartlarına göre esnekliği ve fiyat/performans orantısının etkisi, ürün portföyümüzü optimize ederken başvurduğumuz başlıca kriterler olmuştur.